2022./2023. M.G. 1. SEMESTRIS

2022./2023. M.G. 1. SEMESTRIS

Ak, cik garšīgi!

Septembrī un oktobrī mūsu skolā viesojās uzņēmums “Ikšķiles saldējums”. 1.c, 2.c, 3.a, 3.c 4.b, 5., 6.a, 7.a, 7.b 8.a, 8.b, 9.b piedalījās radošajā darbnīcā “Saldējums vēsturē un mākslā”.

“Ikšķiles saldējuma” darbinieki mums pastāstīja par uzņēmumu, kā top saldējums. Mums bija iespēja arī saldējumu degustēt. Svaigi gatavots saldējums bija tik  garšīgs! Bija arī aklā degustācija – mēģinājām atminēt, no kā saldējums pagatavots. Mūs pārsteidza, ka saldējums var būt tik daudzveidīgs. Pat melns!  Ne vienmēr saldējums ir salds.
Varējām izpausties radoši – izmantojot saldējumu, tapa mākslas darbi.
Paldies mūsu viesiem un programmai “Latvijas skolas soma”, kas mums dāvāja šo jauko nodarbību!


3.b klase iepazīst Vecrīgu

 6.oktobrī 3.b klases skolēni devās iepazīt Vecrīgu. Piedalījāmies orientēšanās spēlē “Vecrīgas pētnieks”, ko organizēja SIA “Prima Tour”. Mums tika izdalītas lapas ar objektiem, kurus mums bija Vecrīgā jāatrod. Redzējām daudz skaistu un greznu māju, kādas nav nekur citur Rīgā. Bija pat lielgabals. Iedomājāmies, kā te cilvēki dzīvoja agrāk, kā gāja pa šaurajām Vecrīgas ieliņām. Tas likās romantiski.

Iemācījāmies kopā strādāt, jo mūsu grupai bija dots kopējs uzdevums. Beigās mums pasniedza diplomus par veiksmīgu darbu. Mēs bijām priecīgi!  Paldies “Latvijas skolas somai”!