Nodarbību laiki

Nodarbību laiki

Rīgas 93. vidusskolas interešu izglītības nodarbību laiki 2018./2019.m.g.

Diena Nodarbība Laiks Pasniedzējs
Pirmdiena Koris 1.-4.kl. 12:30-14:30 Ināra Lunte
Futbols 5.-6.kl. 14:00-16:00 Vilnis Bekmanis
Pirmā palīdzība 14:30-15:10 Jānis Butins
Vokālais ansamblis 15:10-16:40 Ija Voiniča-Grīna
Duets 1 16:00-17:00 Dace Skrastiņa
Duets-2 17:00-19:00 Dace Skrastiņa
Otrdiena Basketbols 1.-2.kl. 12:50-13:30 Ilgonis Pīlāgs
Basketbols 3.-11.kl. 13:30-14:50 Ilgonis Pīlāgs
Florbols 5.-7.kl. 13:40-14:20 Iveta Balode
Florbols 8.-10.kl. 14:30-15:10 Iveta Balode
Pirmā palīdzība 14:30-15:10 Jānis Butins
Koris 5.-9.kl. 14:30-15:10 Ija Voiniča-Grīna
Tautu dejas 3.-4.klase (a) 13:40-14:20 Ilona Bogdanova
Tautu dejas 5.-6.klase 14:30-16:00 Ilona Bogdanova
Vieglatlētika 4.-8.kl. 14:30-15:10 Mārtiņš Miglinieks
Trešdiena Tautu dejas 1.-2.klase 12:50-13:30 Ilona Bogdanova
Tautu dejas 5.-6.klase 13:40-14:20 Ilona Bogdanova
Tautu dejas 7.-8.klase 14:30-15:10 Ilona Bogdanova
Basketbols 1.-2.kl. 12:50-13:30 Ilgonis Pīlāgs
Basketbols 3.-11.kl. 13:30-14:50 Ilgonis Pīlāgs
Vieglatlētika 1.-3.kl. 13:40-14:20 Mārtiņš Miglinieks
Futbols 7.-8.kl. 14:30-16:30 Vilnis Bekmanis
Futbols 1.-3.kl. 14:30-15:10 Mārtiņš Miglinieks
Valodu retorika 12:30-13:10 Inga Volfa
Kombinētie rokdarbi 15:10-18:00 Jansone Daiga
Duets 1 16:00-17:00 Dace Skrastiņa
Duets-2 17:00-19:00 Dace Skrastiņa
Teātra studija 1.-4.kl. 16:50-18:10 Normunds Eliņš
Teātra studija 5.-9.kl. 18:10-19:30 Normunds Eliņš
Teātra studija 10.-12.kl. 19:30-20:50 Normunds Eliņš
Ceturtdiena Volejbols 2.- 4.kl.  12:20-13:40 Iveta Balode
Vieglatlētika 1.-3.kl. 12:50-13:30 Mārtiņš Miglinieks
Futbols 1.-3.kl. 13:40-14:20 Mārtiņš Miglinieks
Tautu dejas 3.-4.klase (a) 13:40-15:10 Ilona Bogdanova
Tautu dejas 3.-4.klase (b) 15:20-16:00 Ilona Bogdanova
Piektdiena Basketbols 1.-2.kl. 12:50-13:30 Ilgonis Pīlāgs
Dambrete 12:50-14:20 Indra Siksaliete
Vieglatlētika 4.-8.kl. 13:40-14:20 Mārtiņš Miglinieks
Tautu dejas 3.-4.klase (b) 12:50-14:20 Ilona Bogdanova
Tautu dejas 7.-8.klase 14:30-15:10 Ilona Bogdanova
Tautu dejas 1.-2.klase 15:20-16:00 Ilona Bogdanova
Koris 5.-9.kl. 13:40-15:10 Ija Voiniča-Grīna